laznia-galeria.radom.pl

Modrzew syberyjski na elewacje

Zastosowanie drewna w architekturze budynków to ponadczasowy trend, który zawsze zapewnia niepowtarzalny charakter projektowi. Firma TDM Tarasy rekomenduje w szczególności trwały modrzew syberyjski, będący doskonałym materiałem ze względu na swoje walory estetyczne i budulcowe. Klientów zachwyca przede wszystkim ciekawy, pomarańczowo-czerwony odcień drewna, który mimo upływu lat nie traci na wyrazistości. Dlatego między innymi firma chętnie wykorzystuje modrzew syberyjski na elewacje. Materiał wyróżnia wyjątkowo dużo zalet, wśród których można wymienić:

  • solidność i trwałość materiału mimo upływu lat,
  • zapewnienie dodatkowej izolacji termicznej,
  • odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne,
  • nietuzinkowy styl – drewniana elewacja dodaje wyjątkowego smaku,
  • przystępną cenę w stosunku do wysokiej jakości materiału i jego montażu,
  • ekologiczność materiału – drewno pochodzi z legalnych źródeł.

Elewacje drewniane oryginalnie prezentują się zarówno na budynkach prywatnych, jak i firmowych oraz użyteczności publicznej. Uatrakcyjniają miejską architekturę, a także naturalnie wkomponowują się w roślinne otoczenie.

Osoby zainteresowane współpracą z TDM Tarasy mogą zasięgnąć więcej informacji o zastosowaniu modrzewia syberyjskiego na elewacje na stronie http://tdmtarasy.pl/oferta/elewacje-drewniane/modrzew-syberyjski/. Firma zachęca również do skorzystania z darmowej wyceny ewentualnego zamówienia oraz zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi projektami, które potwierdzają wyjątkową estetykę elewacji drewnianych.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002